Rozwiń Język polskiPL
Wyjście
PLAY FULL NEW ROMANTIC

PLAY FULL NEW ROMANTIC

Kolekcja

Kolekcja Play

Wymiary:

Funkcje:

Opis:

Sofa Play Full została stworzona z myślą o młodzieży. Potrzeba oryginalności i wolności w wyrażaniu siebie w połączeniu z kreatywnością  autorów znalazła odzwierciedlenie w modelu Play Full.  Cechą charakterystyczną jest nadruk na całości mebla. Sofa występuje także w wersji AUDIO, MILITARY i FRANCE.

Mebel wykonany jest w całości na sprężynach bonellowych, co zapewnia wysoki komfort spania. Sofa posiada pojemnik na pościel. Dodatkowym atutem mebla jest wspomaganie otwierania (tzw. automat).

Autorem grafiki jest:

Robert Listwan – Studiował w latach 1995-2000 na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Malarz, ilustrator, grafik, autor scenografii teatralnych, animacji video. Swoje prace prezentował podczas licznych wystaw indywidualnych oraz zbiorowych, zarówno krajowych jak i zagranicznych. W swoich obrazach pozostaje wierny ikonom sztuki i technicznej doskonałości, jednocześnie buntując się przeciwko wszelkim znanym dotychczas regułom, tworząc niepowtarzalny klimat mroku i dekonstrukcji postaci. Laureat nagród i wyróżnień m.in. na Biennalach Plastyki Olsztyńskiej; oraz stypendium Ministra Kultury. Jego obrazy znajdują się w zbiorach Muzeum Warmii i Mazur i warmińsko mazurskiego Towarzystwa Sztuk Pięknych.

więcej o autorze: www.listwan.com

Zachęcamy do obejrzenia filmu pokazującego funkcje mebla.

czytaj więcej

Cena:

Podoba Ci się ten mebel? Chcesz wiedzieć więcej? – zapytaj w salonie w Twojej okolicy.

Copyright (C) libro.lubawa.pl Realizacja: Agraf
X
- Enter Your Location -
- or -