Wyszukaj na stronie Zaloguj się Polski

LIBRO laureatem „Żagle Warmii I Mazur”

Strona główna » Blog » LIBRO laureatem „Żagle Warmii I Mazur”
LIBRO laureatem „Żagle Warmii I Mazur”


Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma LIBRO otrzymała nagrodę „Żagiel Warmii i Mazur” przyznawana przez Samorząd województwa warmińsko- mazurskiego .

28 września 2022 r. w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego
w Olsztynie odbyła się II uroczysta Gala Nagród Gospodarczych Żagle Warmii i Mazur. Podczas wydarzenia zorganizowanego przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego nagrodzone zostały podmioty gospodarcze z regionu, które na przestrzeni ostatnich lat w znaczący sposób przysłużyły się rozwojowi społeczno-gospodarczemu Warmii i Mazur.

Nagrody Gospodarcze przyznawane są w dwóch kategoriach:

  • „Produkt z Warmii i Mazur” – otrzymają produkty, usługi i wydarzenia mające wpływ na konkurencyjność regionu w kraju i poza jego granicami
  •  „Żagle Warmii i Mazur” – otrzymają firmy, które poprzez działalność gospodarczą budują silną pozycję regionu w kraju i poza jego granicami.

W kategorii „Żagle Warmii i Mazur”, w której Kapituła oceniała całokształt działalności firm wnoszących trwały wkład w  zwiększanie atrakcyjności oraz konkurencyjności regionu jako miejsca do życia i pracy.

Firma Libro otrzymała nagrodę za całokształt dzielności, wkład w rozwój gospodarczy województwa oraz jego promocję na rynku krajowym i rynkach międzynarodowych.

Cieszymy się ogromnie z tego wyróżnienia. Naszymi codziennymi działaniami staramy się przyczyniać do sukcesu naszej firmy.

Gratulujemy pozostałym laureatom i życzymy dalszych sukcesów.


Zobacz również
Inne treści z tej kategorii

Copyright (C) libro-meble.pl Realizacja: Agraf
Wyjście
Wybierz język
Wyjście
Przewiń na górę
X
- Enter Your Location -
- or -