Wyszukaj na stronie Zaloguj się Polski

Najnowsze trendy – meble modułowe

Strona główna » Blog » Najnowsze trendy – meble modułowe
Najnowsze trendy – meble modułowe

Meble modułowe w segmencie mebli tapicerowanych zdobywają coraz większą popularność. Polacy w dalszym ciągu mieszkają głównie w małych mieszkaniach, gdzie powierzchnia jest ograniczona, ale to jednocześnie pobudza do kreatywności i szukania optymalnych i funkcjonalnych rozwiązań. Meble modułowe można rozbudowywać według potrzeb. Dużym atutem przy meblach modułowych jest możliwość dokupienia dodatkowego elementu w dowolnym momencie. Poszczególne elementy mogą być wykonane w różnych tkaninach, co pozwala na tworzenie bardzo indywidualnych kompozycji. Większość mebli modułowych ma możliwość dowolnego zestawienia brył, co jest dodatkowym atutem i pozwala na komponowanie wnętrza wciąż na nowo.

Najczęściej wybieraną opcją jest zestawienie z elementów modułowych narożnika w kształcie literki „L” lub literki „U” . Podstawowym elementem układu jest moduł z funkcją spania. Bardzo ciekawym zestawieniem  jest umiejscowienie hokera pomiędzy elementami całego zestawu. Elementy modułów mogą mieć dodatkowe opcje jak pojemnik na pościel, półka na laptop, system audio, funkcję relaks. Mebel modułowy  staje się więc bardzo kompleksowym rozwiązaniem spełniającym już nie tylko podstawową funkcję spania i siedzenia.

W ofercie firmy Libro pojawiła się  nowa propozycja narożnika modułowego. Model CHROME  – bo o nim mowa – jest propozycją dla klienta ceniącego wygodę i nowoczesny design. Szeroka gama elementów modułowych daje niemal nieograniczone możliwości tworzenia brył. Cechą charakterystyczną mebla jest listwa chromowana pod każdym elementem modułu oraz delikatne nóżki o bardzo oryginalnym kształcie. Mebel jest bardzo komfortowy dzięki zastosowaniu sprężyn falistych i pianek wysokoelastycznych. Dodatkowym atutem mebla są wysokiej jakości tkaniny z systemami zabezpieczającymi tkaninę.


Zobacz również
Inne treści z tej kategorii

Copyright (C) libro-meble.pl Realizacja: Agraf
Wyjście
Wybierz język
Wyjście
Przewiń na górę
X
- Enter Your Location -
- or -