Wyszukaj na stronie Zaloguj się Polski

Trendy meblarskie 2022 – meble modułowe to przebój w salonie!

Strona główna » Blog » Trendy meblarskie 2022 – meble modułowe to przebój w salonie!
Trendy meblarskie 2022 – meble modułowe to przebój w salonie!

Tapicerowane meble modułowe, które można dopasować do potrzeb każdego klienta, to rozwiązanie, które zyskuje obecnie ogromną popularność. Dlaczego meble „na miarę” stały się przebojem i dlaczego warto je mieć w salonie? Przeczytajcie!

Nowoczesne sofy i narożniki coraz częściej oferowane są przez producentów także w wersji modułowej. To  jeden z najciekawszych produktów na rynku meblowym, który błyskawicznie zyskuje uznanie coraz szerszej grupy zadowolonych klientów. Dlaczego warto zamówić modułowy mebel do salonu?

MODUŁOWE MEBLE TAPICEROWANE TO MOŻLIWOŚĆ PERSONALIZACJI

Modułowe meble tapicerowane mają wiele zalet. Największą jest ogromna możliwość personalizacji, czyli dopasowania kanapy do potrzeb konkretnego wnętrza i konkretnej rodziny. Modułową kanapę możemy złożyć, jak z klocków, z dostępnych modułów, aby zbudować coś idealnie dopasowanego do naszych potrzeb. Mała sofka? Duży narożnik w kształcie litery L lub nawet U? Dodatkowa funkcja spania? Wygodny pojemnik na pościel lub podręczne drobiazgi? Możesz stworzyć idealny dla siebie mebel, dobierając poszczególne moduły i funkcje.

To bardzo atrakcyjna alternatywa dla gotowych mebli, która sprawdzi się zwłaszcza w przestronnych salonach. W przypadku otwartej przestrzeni dziennej na dużym metrażu, modułowe meble dają możliwość stworzenia prawdziwej strefy odpoczynku nawet dla wielu osób, estetycznej i designerskiej, a jednocześnie wielofunkcyjnej i wygodnej. Taki mebel będzie prawdziwą wyspą relaksu w salonie, która przyciągnie uwagę każdego gościa.

MODUŁOWA KANAPA – WIELOFUNKCYJNY MEBEL DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Od roku nasze salony stały się dla nas miejscem wypoczynku, zabawy z dziećmi, pracy i nauki zdalnej, domowym kinem czy przestrzenią, w której czytamy, słuchamy muzyki lub podcastów czy lub po prostu spędzamy czas razem. To bardzo dużo różnych zadań, a większość z nich nie obejdzie się bez wygodnej sofy lub narożnika. W tej wymagającej rzeczywistości idealnie sprawdzi się właśnie mebel modułowy. Poszczególne moduły możemy dobrać tak, by kanapa pełniła różne funkcje w tym samym czasie.

Co więcej, modułowe meble to idealny wybór jeśli chcemy ustawić mebel na środku salonu! To coraz popularniejsze rozwiązanie w nowoczesnych pokojach dziennych – sofa lub narożnik świetnie się wtedy prezentuje, a przy okazji oddziela część wypoczynkową od otwartej kuchni lub jadalni.  Pod warunkiem, że nasz tapicerowany mebel pięknie wygląda z każdej strony, a taki efekt zapewni właśnie dobrze skomponowany mebel modułowy.

Jakie meble tapicerowane wybrać? Warto zwrócić uwagę, po pierwsze, na dobrą jakość mebli i sprawdzonego producenta. Po drugie, postawmy na taką markę, która ma w ofercie szeroki wybór tkanin o bogatej kolorystyce, fakturze, funkcjach użytkowych, co pozwoli nam na dopasowanie wybranego mebla do każdego wnętrza oraz stylu.


Zobacz również
Inne treści z tej kategorii

Copyright (C) libro-meble.pl Realizacja: Agraf
Wyjście
Wybierz język
Wyjście
Przewiń na górę
X
- Enter Your Location -
- or -