Wyszukaj na stronie Zaloguj się Polski

Narożnik Fen

Strona główna » Meble » Narożniki » Narożnik Fen
Narożnik Fen

Cena detaliczna od 3279 zł.

Cena ostateczna zależy od wyboru tkaniny. O szczegóły pytaj w punktach handlowych.

Kolekcja

Kolekcja Libro

Wymiary:

  • Długość: 228
  • Głębokość: 161
  • Wysokość: 88
  • Powierzchnia spania: 200 X 140

Funkcje:

Opis:

Narożnik Fen należy do grupy nowoczesnych i minimalistycznych narożników do salonu. Ciekawa bryła narożnika, umożliwia stworzenie przytulnej aranżacji do małego salonu. Dzięki komfortowej otomanie możesz odpocząć po południu w pozycji półleżącej, podczas oglądania telewizji. Wieczorną porą, po rozłożeniu narożnika dysponujesz wygodną powierzchnią spania dla dwóch osób. Narożnik Fen wyposażony jest również w pojemnik na pościel.

Poznaj funkcję

Narożnik Fen

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE MEBLA

Narożnik Fen to mebel o gładkich i geometrycznych kształtach. Na siedzisku delikatne przeszycie, które nadaje lekkości i przełamuje monotonie w meblu. Mebel zakończony podłokietnikiem z jednej strony i otwartą otomaną z drugiej. Narożnik posiada funkcję spania ze wspomaganiem rozkładania, dzięki czemu jego rozkładanie jest szybkie i przyjemne. Jeśli szukasz niewielkiego narożnika do salonu to zdecydowanie polecamy wybór tego mebla.

Mały narożnik do salonu posiada funkcjonalny pojemnik na pościel, dzięki czemu będziesz dysponować dodatkowym miejscem do przechowywania pościeli czy domowych tekstyliów. Narożnik, dzięki zastosowaniu sprężyn falistych i bonellowych, umożliwia wygodny, popołudniowy relaks.

ARANŻACJE WNĘTRZA

Narożnik do salonu Fen to świetna propozycja dla osób, które nie mają zbyt dużego pokoju do aranżacji. Jego niewielkie rozmiary umożliwiają zaprojektowanie przytulnego wnętrza, które będzie praktyczne i funkcjonalne. Narożnik Fen możesz ubrać w dowolną tkaninę, zarówno z próbnika tkanin Libro jak i Tabou.

UNIKALNE CECHY MEBLA

Mały narożnik do salonu Fen to mebel z wygodnym siedziskiem oraz pojemnikiem na pościel. Mebel posiada wspomaganie rozkładania, dzięki czemu wieczorne przygotowanie miejsca do spania nie sprawia najmniejszego problemu. Pojemnik na pościel może być też wykorzystany do przechowywania dodatkowej pościeli czy innych rzadziej używanych tekstyliów. Mebel posiada drewniane nóżki – kolorystyka do wyboru ze wzornika.

Narożnik Fen  wyposażony jest w luźne poduchy oparciowe wykonane z piankowej formatki, które podczas rozkładania ściągamy na bok. Mebel posiada dodatkowo, małą ozdobną poduszkę, którą można wykorzystać podczas leżenia jako jasiek pod głowę.

KORZYŚCI I ZALETY

 

Zobacz również

Inne produkty w naszej ofercie


Copyright (C) libro-meble.pl Realizacja: Agraf
Wyjście
Wybierz język
Wyjście
Przewiń na górę
X
- Enter Your Location -
- or -