Wyszukaj na stronie Zaloguj się Polski

Narożnik Arte

Strona główna » Meble » Narożniki » Narożnik Arte
Narożnik Arte
  • Narożnik Arte

Cena detaliczna od 6169 zł.

Cena ostateczna zależy od wyboru tkaniny. O szczegóły pytaj w punktach handlowych.

Kolekcja

Kolekcja Tabou

Wymiary:

  • Długość: 284
  • Głębokość: 200
  • Wysokość: 74/97
  • Powierzchnia spania: 210 x 140

Funkcje:

Opis:

Narożnik ARTE to ultranowoczesna i funkcjonalna propozycja wygodnego wypoczynku do salonu. Mebel zaprojektowany został z myślą o osobach oczekujących od mebli wyjątkowego designu, połączonego z wysokim komfortem siedzenia. Narożnik do salonu ARTE, dzięki ozdobnym przeszyciom oraz metalowym nóżkom, prezentuje się okazale i niezwykle elegancko.

Poznaj funkcję

Narożnik Arte

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE MEBLA

Narożnik z funkcją spania ARTE to mebel z pikowanym siedziskiem. Dzięki wąskim nóżkom bryła nabiera lekkości a dzięki ozdobnemu pikowaniu na siedzisku, mebel wydaje się miękki i wygodny. Niemniej jednak nasi projektanci i technolodzy zadbali o to, aby mebel był wygodny a więc ani za miękki ani za twardy.

Narożnik do salonu ARTE posiada funkcjonalne zagłówki, dzięki czemu każdy z użytkowników może indywidualnie dostosować pozycję podparcia podczas siedzenia. Po całym dniu pracy, kiedy chcesz się odprężyć, ważne jest aby Twoje całe ciało odpoczęło. Istotne jest więc odciążenie kręgosłupa podczas siedzenia. Możesz też przyjąć pozycję półleżącą, podczas której wygodnie obejrzysz ciekawy film czy poczytasz interesującą książkę. Taka pozycja umożliwia wygodne podparcie pleców i możliwość zrelaksowania się.

ARANŻACJE WNĘTRZA

Narożnik ARTE to świetna propozycja dla osób, które dysponują przestronnym salonem. Na dużej powierzchni narożnik będzie się prezentował niezwykle elegancko. Narożnik ARTE możesz ubrać w dowolną tkaninę, zarówno z próbnika tkanin Libro jak i z ekskluzywnego próbnika tkanin Tabou.

UNIKALNE CECHY MEBLA

Narożnik ARTE to mebel z pikowanym siedziskiem oraz pojemnikiem na pościel. Mebel posiada wspomaganie rozkładania, dzięki czemu wieczorne przygotowanie miejsca do spania nie sprawia najmniejszego problemu. Pojemnik na pościel może być też wykorzystany do przechowywania dodatkowych poduszek, koców czy innych domowych tekstyliów. Mebel posiada 10 cm nóżki, dzięki czemu z łatwością utrzymasz czystość pod narożnikiem i unikniesz nagromadzenia kurzu. Nóżki mogą być wykonane w kolorze chrom lub czarny mat.

Duży narożnik ARTE posiada zarówno sprężyny bonellowe jak i faliste, dzięki czemu mebel charakteryzuje się dużą wygodą i komfortem siedzenia.

KORZYŚCI I ZALETY

INSPIRACJE

Zobacz nasze aranżacje z narożnikiem ARTE.

Zobacz również

Inne produkty w naszej ofercie


Copyright (C) libro-meble.pl Realizacja: Agraf
Wyjście
Wybierz język
Wyjście
Przewiń na górę
X
- Enter Your Location -
- or -