Wyszukaj na stronie Zaloguj się Polski

Narożnik Boss

Strona główna » Meble » Narożniki » Narożnik Boss
Narożnik Boss

Cena detaliczna od 4909 zł.

Cena ostateczna zależy od wyboru tkaniny. O szczegóły pytaj w punktach handlowych.

Kolekcja

Kolekcja Libro

Wymiary:

  • Długość: 257
  • Głębokość: 190
  • Wysokość: 88/102
  • Powierzchnia spania: 205 x 142

Funkcje:

Opis:

Narożnik Boss został zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół. Cechuje się on prostą formą oraz elegancją.

Narożnik o podwyższonym standardzie użytkowania, dzięki zastosowaniu podwójnego systemu sprężynowania w siedzisku tzn. sprężyn bonellowych i falistych. W oparciu zastosowano piankę wysokoelastyczną HR.

W standardzie narożnik wyposażony jest w okucia podnoszące poduchy oparciowe. Opcją są wałki umożliwiające dodatkowe podparcie na wysokości kręgosłupa lędźwiowego, co podnosi wygodę użytkowania i korzystny wpływ na nasz wypoczynek.

Narożnik posiada pojemnik na pościel oraz nowoczesną funkcję spania typu „PUMA” z wspomaganiem rozkładania.

 

Poznaj funkcję

Narożnik Boss

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE MEBLA

Narożnik Boss, wyposażony w funkcję spania oraz pojemnik na pościel, to mebel do salonu o praktycznym i eleganckim charakterze. Osoby korzystające z mebli wypoczynkowych z funkcja spania doceniają ich funkcjonalność. W ciągu dnia narożnik służy jako miejsce do relaksu, a nocą spełnia funkcję wygodnego łóżka.

Mebel personalizowany, jakim jest narożnik Boss, pozwala na indywidualne dopasowanie jego wyglądu do gustu i potrzeb klienta. Przy składaniu zamówienia, można wybrać spośród różnych rodzajów tkanin oraz szerokiej gamy kolorystycznej, co pozwala na stworzenie ostatecznego wizerunku mebla według własnych preferencji.

ARANŻACJE WNĘTRZA

Narożnik Boss to wyjątkowy mebel wypoczynkowy, który doskonale sprawdzi się w salonie oraz kawalerce. W porównaniu ze zwykłymi sofami, mebel wypoczynkowy Boss oferuje więcej miejsca do wypoczynku, dzięki czemu można w pełni cieszyć się relaksem i komfortem.

UNIKALNE CECHY MEBLA

Narożnik o podwyższonym standardzie użytkowania, dzięki zastosowaniu podwójnego sprężynowania w siedzisku tzn. sprężyn bonellowych i falistych. W oparciu zastosowano piankę wysokoelastyczną HR.

W standardzie narożnik wyposażony jest w okucia podnoszące poduchy oparciowe. Opcją są wałki umożliwiające dodatkowe podparcie na wysokości kręgosłupa lędźwiowego, co podnosi wygodę użytkowania i korzystny wpływ na nasz wypoczynek.

Narożnik Boss został wyposażony w duży pojemnik na pościel, który może okazać się bardzo przydatny w przechowywaniu nie tylko kołder i poduszek, ale również innych przedmiotów, których nie jesteśmy w stanie pomieścić w szafie. Pojemnik umieszczony jest  w otomanie  narożnika, co dodatkowo zwiększa funkcjonalność mebla.

KORZYŚCI I ZALETY

Zobacz również

Inne produkty w naszej ofercie


Copyright (C) libro-meble.pl Realizacja: Agraf
Wyjście
Wybierz język
Wyjście
Przewiń na górę
X
- Enter Your Location -
- or -