Wyszukaj na stronie Zaloguj się Polski

Sofa Play Full

Strona główna » Meble » Sofy » Sofa Play Full
Sofa Play Full

Cena detaliczna od 1799 zł.

Cena ostateczna zależy od wyboru tkaniny. O szczegóły pytaj w punktach handlowych.

Kolekcja

Kolekcja Play

Wymiary:

  • Długość: 193
  • Głębokość: 91
  • Wysokość: 88
  • Powierzchnia spania: 193 X 134

Funkcje:

Opis:

Sofa Play Full została stworzona z myślą o młodzieży. Potrzeba oryginalności i wolności w wyrażaniu siebie w połączeniu z kreatywnością  autorów znalazła odzwierciedlenie w modelu Play Full.  Cechą charakterystyczną jest nadruk na całości mebla. Sofa występuje także w wersji AUDIO, MILITARY i FRANCE.

Mebel wykonany jest w całości na sprężynach bonellowych, co zapewnia wysoki komfort spania. Sofa posiada pojemnik na pościel. Dodatkowym atutem mebla jest wspomaganie otwierania (tzw. automat).

Autorem grafiki jest:

Robert Listwan – Studiował w latach 1995-2000 na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Malarz, ilustrator, grafik, autor scenografii teatralnych, animacji video. Swoje prace prezentował podczas licznych wystaw indywidualnych oraz zbiorowych, zarówno krajowych jak i zagranicznych. W swoich obrazach pozostaje wierny ikonom sztuki i technicznej doskonałości, jednocześnie buntując się przeciwko wszelkim znanym dotychczas regułom, tworząc niepowtarzalny klimat mroku i dekonstrukcji postaci. Laureat nagród i wyróżnień m.in. na Biennalach Plastyki Olsztyńskiej; oraz stypendium Ministra Kultury. Jego obrazy znajdują się w zbiorach Muzeum Warmii i Mazur i warmińsko mazurskiego Towarzystwa Sztuk Pięknych.

Więcej o autorze: www.listwan.com

Zachęcamy do obejrzenia filmu pokazującego funkcje mebla.

Poznaj funkcję

Sofa Play Full

Zobacz również

Inne produkty w naszej ofercie


Copyright (C) libro-meble.pl Realizacja: Agraf
Wyjście
Wybierz język
Wyjście
Przewiń na górę
X
- Enter Your Location -
- or -