Wyszukaj na stronie Zaloguj się Polski

Tapczan Duet

Strona główna » Meble » Tapczany jednoosobowe » Tapczan Duet
Tapczan Duet

Cena detaliczna od 2069 zł.

Cena ostateczna zależy od wyboru tkaniny. O szczegóły pytaj w punktach handlowych.

Kolekcja

Kolekcja Libro

Wymiary:

  • Długość: 199
  • Głębokość: 85
  • Wysokość: 88
  • Powierzchnia spania: GÓRA: 191 x 80 ; DÓŁ: 191 x 70

Funkcje:

Opis:

Tapczan który dostosujesz do swoich potrzeb!

Rozkładany tapczan Duet sprawdzi się w każdym pokoju dziecięcym. Czasami martwisz się, że nie ma dodatkowego pokoju gościnnego – ale możesz mieć rozkładany tapczan. Z powodzeniem w parę minut zaaranżujesz pokój dziecięcy w pokój gościnny. Dokonaj dokładnych pomiarów i ciesz się właściwym wyborem.

Funkcjonalność, która ułatwia życie!

Tapczan DUET to połączenie sofy i łóżka piętrowego. Dzięki pomysłowemu rozwiązaniu, w wersji złożonej mebel pełni funkcję sofy do siedzenia, w wersji rozłożonej są dwie niezależne powierzchnie do spania. Luźne poduszki oparciowe wykonane z formatek piankowych doskonale sprawdzają się jako stabilne oparcie. 

Pojemnik na pościel dla dodatkowej funkcjonalności

Mebel został wyposażony w praktyczny pojemnik na pościel wykonany z białej laminowanej płyty. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i praktyczność w jednym. Dzięki pojemnikowi na pościel, użytkownicy tapczanu Duet zyskują wygodny i łatwo dostępny sposób na przechowywanie dodatkowej pościeli czy też innych drobnych rzeczy. Dla tych, którzy cenią sobie uporządkowane i schludne wnętrza, pojemnik na pościel jest rozwiązaniem ułatwiającym utrzymanie porządku.

 

Zobacz również

Inne produkty w naszej ofercie


Copyright (C) libro-meble.pl Realizacja: Agraf
Wyjście
Wybierz język
Wyjście
Przewiń na górę
X
- Enter Your Location -
- or -