Wyszukaj na stronie Zaloguj się Polski

Nagroda LAUR „NAJLEPSZYM z NAJLEPSZYCH”

Strona główna » Blog » Nagroda LAUR „NAJLEPSZYM z NAJLEPSZYCH”
Nagroda LAUR „NAJLEPSZYM z NAJLEPSZYCH”

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że firma LIBRO otrzymała nagrodę LAUR NAJLEPSZYM Z NAJLEPSZYCH 2020 w kategorii „GOSPODARKA” przyznawanego przez marszałka województwa warmińsko-mazurskiego.

Podczas uroczystej gali w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin wyróżnił osoby, instytucje, organizacje i przedsiębiorstwa z regionu, które w 2020 oraz 2021 roku osiągnęły sukces, rozsławiając Warmię, Mazury i Powiśle w Polsce i na świecie. Nominacji kandydatów do poszczególnych nagród dokonali dyrektorzy departamentów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
W edycji 2020 wybrano kategorie związane z gospodarką, innowacjami i rozwojem, osobowością, społeczeństwem, nauką, kulturą, sportem, kulturą, zdrowiem, sztuką kulinarną.

Dziękujemy za nominację i wyróżnienie zwłaszcza, że okres pandemii był czasem trudnym zarówno dla właścicieli i pracowników firmy Libro, jak i dla całej branży meblowej. Nasze decyzje i działania pozwoliły utrzymać dotychczasowe miejsca pracy i nie zachwiały pozycją firmy w branży.  Gratulujmy sukcesu właścicielom firmy LIBRO Państwu Danucie i Markowi Liberackim oraz naszym Koleżankom i Kolegom – to także Wasz sukces. Zespół LIBRO


Zobacz również
Inne treści z tej kategorii

Copyright (C) libro-meble.pl Realizacja: Agraf
Wyjście
Wybierz język
Wyjście
Przewiń na górę
X
- Enter Your Location -
- or -