3. Przetestuj witrynę (opcjonalnie):
Wyszukaj na stronie Zaloguj się Polski

O kolekcji Tabou

Strona główna » O kolekcji Tabou

Kolekcja Tabou – doskonała jakość i elegancja na pierwszym miejscu

Dla osób, które oczekują od mebla czegoś „więcej”, przygotowaliśmy unikalne tkaniny, które tworzą markę mebli – Tabou. Dzięki wysokiej jakości tkaninom, które są dedykowane dla tej marki tworzymy nowoczesne propozycje mebli ubranych w funkcyjne i designerskie tkaniny.

Tabou by Libro

Meble Tabou wyróżniają się elegancją i doskonałą prezencją. Ekskluzywna grupa tkanin umożliwia tworzenie pięknych połączeń i funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki temu produkty Tabou cieszą się dużym zainteresowaniem.

Marka Tabou

Kolekcja Tabou – czym różni się od Kolekcji Libro?

Marka LIBRO jest znana przede wszystkim z produkcji mebli tapicerowanych w różnorodnych tkaninach. Nasze meble są obecne w wielu polskich domach, a nasi Klienci doceniają jakość w przystępnej cenie. Chcieliśmy jednak oferować także produkty o oryginalnym designie, wyższym komforcie i o wyszukanych tkaninach. To podejście było podstawą do stworzenia marki Tabou.

Kolekcja mebli Tabou w początkowej fazie opierała się w dużej mierze na meblach wykonanych ze skór naturalnych lub niebanalnych połączeń skóry naturalnej z tkaniną. Na naszych oznaczeniach marki na meblach, można zobaczyć logo Tabou jako element pikowanego fotela łączący się z ludzką sylwetką. Tabou to symbol harmonii i dopasowania mebla do ciała „Tabou – Twoja druga skóra”.

Z biegiem lat koncepcja marki ewoluowała, przede wszystkim dzięki bardzo dynamicznemu rozwojowi rynku tkanin i ekologii. W konsekwencji tego, zrezygnowaliśmy z wykorzystania skór naturalnych do produkcji mebli. Obecnie Marka Tabou to oryginalny design, wysoki komfort, niebagatelne detale i wyszukane tkaniny. Oferta jest skierowana dla osób ceniących połączenie jakości, luksusu i nowoczesnych rozwiązań.

Meble Tabou

Tabou – meble dla wymagających

Meble Tabou to kolekcja mebli, skierowana do wymagającego Klienta, szukającego nie tylko praktycznych rozwiązań, ale przede wszystkim stylu, komfortu i bezpieczeństwa produktu. Wszystkie te warunki spełnione są dzięki zastosowaniu materiałów i surowców o bardzo wysokiej jakości.

Przy konstruowaniu brył brane są pod uwagę nie tylko aspekty funkcjonalne, ale przede wszystkim wygoda użytkowania. Meble z tej kolekcji są wygodne, m.in. dzięki temu, że do ich produkcji zastosowaliśmy podwójne sprężynowanie (bonell + sprężyna falista) w elementach siedziskowych i oparciowych.

Zastosowanie pianek HR o dużej elastyczności, które zachowują się dynamicznie po zdjęciu obciążenia, zwiększa nie tylko komfort użytkowania, ale także pozwala na zachowanie kształtów mebla w dłuższym okresie. Ponadto pianki wysokoelastyczne mają znacznie większą przepuszczalność powietrza, co w znaczący sposób zwiększa ich wytrzymałość.

Ekskluzywna gama tkanin Tabou

Kolekcja mebli Tabou to także ekskluzywne tkaniny. Szeroka gama faktur i kolorów pozwoli na tworzenie unikatowych kompozycji i dopasowanie do indywidulanego wnętrza. Na większości tkanin zastosowano systemy ułatwiające czyszczenie i chroniące tkaninę przed zalaniem. Klienci zainteresowani marką Tabou chętnie wracają po kolejne produkty i doceniają wszystkie walory kolekcji.

Najbardziej wymagający Klienci mają możliwość wyboru także tkanin z grupy Tabou Premium, gdzie można wybrać ekskluzywne tkaniny takie jak:

Tabou Zień


Copyright (C) libro-meble.pl Realizacja: Agraf
Wyjście
Wybierz język
Wyjście
Przewiń na górę
X
- Enter Your Location -
- or -