3. Przetestuj witrynę (opcjonalnie):
Wyszukaj na stronie Zaloguj się Polski

Narożniki z ruchomymi zagłówkami

Strona główna » Meble » Narożniki » Narożniki z ruchomymi zagłówkami

Narożniki z ruchomym zagłówkiem – funkcjonalne rozwiązanie

Każdy z domowników jest inny i jego oczekiwania względem jakości wypoczynku różnią się. Aby zadowolić wszystkich użytkowników, warto wybrać do pokoju dziennego narożnik z ruchomym zagłówkiem. To niezwykle praktyczny i funkcjonalny element salonu, dzięki której każdy użytkownik będzie mógł wyregulować narożnik wedle swoich potrzeb. Narożniki z regulowanymi zagłówkami sprawdzą się w każdej aranżacji wnętrza.

Narożniki z regulowanymi zagłówkami – Libro meble

Narożniki z ruchomymi zagłówkami cieszą się ogromną popularnością. Nic w tym dziwnego, gdyż są one idealne na wieczorny seans filmowy bądź na odpoczynek po ciężkim dniu w pracy! Gdy zdecydujesz się na narożnik z regulowanym zagłówkiem – zyskasz również mebel służący do spania dla odwiedzających Cię gości.

Oprócz funkcji ruchomych zagłówków sprawdź też nasze propozycje w kategoriach: Narożniki z funkcją spania oraz Narożniki modułowe, gdzie znajdziesz funkcjonalne rozwiązania zarówno do dużych i przestronnych salonów jak i małych, przytulnych wnętrz mieszkalnych. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz idealny narożnik od producenta Libro Meble.

Regulowane zagłówki w narożniku

Narożnik z regulowanymi zagłówkami posiada ergonomiczne i dobrze wyprofilowane oparcie. Zazwyczaj tylny panel jest nieco niższy niż w przypadku mebli bez regulacji. Podnosząc poszczególne zagłówki, możesz decydować na jakiej wysokości zostanie umieszczony ten element.

To świetna opcja dla wysokich osób – już nigdy nie będą musieli siedzieć w niewygodnej pozycji. Zamiast tego po dniu spędzonym przy biurku lub w ogrodzie znajdą upragniony relaks w kąciku z zagłówkiem.

Jak widać, dobranie odpowiedniego narożnika – a takie są modele regulowane – daje dużą dawkę relaksu! Jeśli chcesz odpocząć jeszcze bardziej, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś się położył, gdyż większość mebli z regulowanymi zagłówkami wyposażona jest w funkcję spania. Narożnik w salonie to produkt nietuzinkowy. Idealnie nadaje się jako miejsce spania dla gości, a pojemnik jest idealnym miejscem do przechowywania akcesoriów w mieszkaniu.

Narożnik z ruchomymi zagłówkami – dlaczego warto go wybrać?

Nowoczesny narożnik z zagłówkami to świetna opcja zarówno dla osób niskich, jak i wysokich. Dzięki ruchomym zagłówkom można dowolnie aranżować przestrzeń wtedy, gdy nikt na nim nie siedzi. W przypadku takiego narożnika, stałe oparcie z reguły jest dużo niższe niż w meblu tradycyjnym. Jeśli więc chcemy, aby takie pozostało i narożnik miał nowoczesny wygląd, kiedy z niego nie korzystamy, zagłówki mogą pozostać złożone.

Jeśli natomiast zamarzy nam się inna aranżacja np. ze stosem poduszek, mebel będzie prezentował się korzystniej, jeśli oparcie będzie spoza nich widoczne. Możemy wtedy wszystkie zagłówki podnieść do pionu zyskując efekt wysokiego oparcia i wizualnie zupełnie inny narożnik.

Narożniki z zagłówkami – dobre propozycje

Producent mebli Libro oferuje różnorodne narożniki do salonu z ruchomymi zagłówkami, z których z pewnością każdy wybierze coś dla siebie. Poznaj je:

Narożniki z ruchomymi zagłówkami to świetna, jak i funkcjonalna opcja do każdego salonu. Pomieści on całą rodzinę i sprawi, że każdy będzie czuł się wygodnie i komfortowo. Sprawdź narożniki dostępne na naszej stronie internetowej!


Copyright (C) libro-meble.pl Realizacja: Agraf
Wyjście
Wybierz język
Wyjście
Przewiń na górę
X
- Enter Your Location -
- or -