3. Przetestuj witrynę (opcjonalnie):
Wyszukaj na stronie Zaloguj się Polski

Tapczany jednoosobowe

Strona główna » Meble » Tapczany jednoosobowe

Tapczany jednoosobowe  to świetna propozycja mebla do pokoju młodzieżowego. Tapczany to funkcjonalne meble młodzieżowe, przeznaczone w szczególności do małych pokoi. Tapczany mogą być zarówno rozkładane jak i nierozkładane oraz wyposażone w pojemnik na pościel. Są ciekawą alternatywą dla takich mebli jak sofy młodzieżowe Play czy narożniki.

Dlaczego warto warto kupić tapczan jednoosobowy? To wygodny mebel do spania dla młodego człowieka, który nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Poza tym, dzięki pojemnikowi na pościel, łatwo można utrzymać ład i porządek w pokoju. Nie zawsze mamy do dyspozycji zbyt wiele przestrzeni, dlatego tapczany świetnie wpisują się jako wygodny i mały mebel do wypoczynku.

Tapczan dla dziecka – funkcjonalny i wygodny mebel

Tapczan dla dziecka spełnia funkcję mebla przeznaczonego do wygodnego wypoczynku, czytania książki, nauki czy spania. Dzięki swojej konstrukcji, w ciągu dnia dysponujesz wygodną przestrzenią do relaksu na której możesz się odprężyć, wypić kawę czy oglądać film. W naszej ofercie znajdziesz kilka modeli tapczanów, które możesz ubrać w dowolnie wybraną tkaninę z wzornika Libro.

Poznaj tapczan SIGMA – wygodny, funkcjonalny tapczan do małego pokoju. Tapczan jednoosobowy posiada pojemnik na pościel, dzięki któremu zadbasz o porządek w ciągu dnia. Sam tapczan posiada możliwość regulacji w górnej części zagłówka, dzięki czemu możesz przyjąć wygodną pozycję półleżącą.

Tapczan jednoosobowy – dla domowników i gości

Tapczan jednoosobowy może z powodzeniem posłużyć domownikom, jak i gościom. Wbrew obiegowej opinii ten rodzaj wypoczynku jest wygodny i zapewnia duży poziom komfortu podczas relaksu i snu.

Tapczany jednoosobowe dostarczamy często do ośrodków sportowych, domów wczasowych oraz hosteli dla młodzieży. Meble te cechują się ekonomiczną ceną, optymalnymi wymiarami oraz możliwością wyboru kolorystyki.

Tapczan jednoosobowy na sprężynach

Tapczan jednoosobowy na sprężynach to wygodny mebel do spania. W naszych tapczanach znajdziesz sprężyny typu bonell, dzięki czemu uzyskujesz komfortowe siedzisko i przestrzeń do wypoczynku.

Tapczany rozkładane pełnią funkcję dodatkowego schowka w pokoju. Ich podnoszone siedzisko otwiera pojemnik, w którym możemy przechowywać pościel czy domowe tekstylia. Uniwersalność tego mebla jest na tyle duża, że jesteś w stanie dopasować tapczan do każdego wystroju czy aranżacji.

Tapczan dwuosobowy Duet to mebel do pokoju młodzieżowego, na którym mogą odpoczywać dwoje dzieci. Bez względu na to czy jest złożony czy rozłożony zajmuje niewiele miejsca. Zbyt duże meble w mniejszych pomieszczeniach mogą zabierać przestrzeń oraz zaburzać harmonię w miejscu, w którym chcemy się zrelaksować czy też odpocząć, dlatego tapczany dwuosobowe to ciekawa alternatywa.

Tapczany młodzieżowe – czy warto?

Większe łóżko jest niezbędne w momencie, gdy Twoje dziecko staje się dorosłe. Do tego czasu ważniejsza jest przestrzeń do zabawy i nauki. Jeśli nie masz zbyt wiele miejsca postaw na tapczan młodzieżowy. Zastanów się jak funkcjonalny jest to mebel, a dodatkowo dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.

Stwórz idealną przestrzeń dla nastolatka, która zapewni mu miejsce do nauki, spania, relaksu czy spędzania czasu z przyjaciółmi. Klasyczne łóżko zajmuje zbyt dużo miejsca a tapczan świetnie wpasuje się w niewielkie wnętrze.

Tapczan młodzieżowy to na przykład tapczan Polo. Ten styl przypadnie do gustu każdemu, kto lubi kolorowe rozwiązania. Sam tapczan posiada boczne kieszenie, do schowania telefonu, książki, gazety czy pamiętnika nastolatki. Tapczan młodzieżowy posiada pojemnik na pościel oraz wspomaganie otwierania. Jet to jeden z najczęściej wybieranych tapczanów w ofercie Libro producenta mebli tapicerowanych.

Tapczany rozkładane

Tapczany rozkładane sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Czasami martwisz się, że nie masz dodatkowego pokoju gościnnego – ale możesz mieć rozkładany tapczan. Z powodzeniem w parę minut zaaranżujesz pokój dziecięcy w pokój gościnny. Dlatego tapczany rozkładane cieszą się tak dużą popularnością. Sprawdź i zmierz jaki tapczan najbardziej będzie pasował do Twojego pokoju. Dokonaj dokładnych pomiarów i ciesz się właściwym wyborem.

Tapczany jednoosobowe z pojemnikiem na pościel

Mieszkasz w małym mieszkaniu? Koniecznie weź pod uwagę tapczan jednoosobowy z pojemnikiem na pościel. Zaoszczędź wiele miejsca, ciesz się przestronnym mieszkaniem i czuj się swobodnie. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się tapczany jednoosobowe.

Masz małe szkraby i niewielkie mieszkanie? Najbardziej właściwą decyzją jaką możesz podjąć to właśnie tapczany dla dzieci rozkładane. Zapewnią przestrzeń do spania, ale również do codziennego funkcjonowania. Postaraj się podczas zakupu przemyśleć najważniejsze kwestie jak tkanina, wielkość tapczanu oraz jakie funkcje będą spełniać.

Aranżacje wnętrz a tapczan

Tapczan do doskonały wybór w dwóch przypadkach; jeśli posiadasz małą przestrzeń a nie chcesz jej zająć dużym łóżkiem. Drugim przypadkiem jest wyposażenie pokoju dziecięcego. W obu powyżej opisanych sytuacjach tapczan jednoosobowy, tapczan rozkładany czy tapczan młodzieżowy to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Wiele klientów dziwi się widząc w salonie tapczany. Przecież tego już się nie kupuje. Zdziwisz się jednak jak wiele osób docenia ich niewielkie wymiary i duży komfort.

Tapczan to jeden z najczęściej i najchętniej kupowanych mebli wielofunkcyjnych. Poznaj obszerną i bogatą ofertę Libro i ciesz się wysokiej jakości meblami przez wiele długich lat.


Copyright (C) libro-meble.pl Realizacja: Agraf
Wyjście
Wybierz język
Wyjście
Przewiń na górę
X
- Enter Your Location -
- or -