Wyszukaj na stronie Zaloguj się Polski

ODWAGA W KREOWANIU TRENDÓW

Strona główna » Blog » ODWAGA W KREOWANIU TRENDÓW
ODWAGA W KREOWANIU TRENDÓW

Tegoroczne targi „Meble Polska” były udane pod każdym względem. Przede wszystkim przebiegały w wiosennej aurze, dzięki temu tryskaliśmy pozytywną energią. Stoisko Libro, utrzymane w konwencji lasu i natury, znakomicie odzwierciedlało aktualne trendy we wzornictwie meblowym.

Nowa zabudowa stoiska, wykonana z surowych betonowych  ścian w zestawieniu z elementami w kolorze czerwieni charakterystycznej dla Libro, idealnie podkreślała naszą umiejętność łączenia różnych  stylów i odwagę w kreowaniu trendów. Prezentowaliśmy meble na ponad 500 m2 powierzchni wystawowej. Podczas 4 dni targowych odwiedziło nas kilka tysięcy osób. Oczywiście, najliczniejsze grono stanowili stali partnerzy handlowi z Polski, Niemiec i krajów bałtyckich. Znaczna część odwiedzających pochodziła z Beneluksu i Wysp Brytyjskich – kupcy z tych rejonów coraz chętnej kupują polskie meble.

Podczas targów pokazaliśmy kilkanaście nowości, które wzbudziły bardzo duże zainteresowanie. Tradycyjnie targi MTP dedykowane są rozwojowi kolekcji „Tabou”, w której pojawiły się dwie nowe propozycje. Wsłuchujemy się także w głosy naszych Klientów i wprowadzamy modyfikacje w dotychczasowych modelach, które jeszcze lepiej pozwolą zaspokoić oczekiwania i potrzeby kupujących. Wkrótce na rynku pojawią się więc nowe, ulepszone wersje „starych” , sprawdzonych modeli.

W ofercie kolekcji „Tabou” pojawią się także nowe tkaniny. Wszystkie one mają systemy ułatwiające czyszczenie i dodatkowo chroniące tkaninę. Nowością w grupie tkanin były futra ekologiczne, które pokazaliśmy jako atrakcyjne dodatki do mebli – cieszyły się one dużym powodzeniem wśród Klientów.

Największe zainteresowanie na stoisku budził model „Play Full Audio”. Mebel wystawowy specjalnie na targi został zmodyfikowany  i  pokazany w wersji z wbudowanym profesjonalnym wzmacniaczem gitarowym. Robiło to duże wrażenie na osobach oglądających tę część ekspozycji. Należy tutaj  wspomnieć,  że model „Play Full” zwyciężył w konkursie czasopisma „Meble  Plus”  na „Produkt Roku 2017” w kategorii „mebel dziecięcy i młodzieżowy”.

Tegoroczne targi „Meble Polska” będziemy również miło wspominać w związku z przyznaniem przez Ogólnopolską Izbę Producentów Mebli właścicielowi firmy Libro, Markowi Liberackiemu, tytułu „Ambasadora Meblarstwa” za  całokształt  działań i wysiłek włożony w rozwój polskiego meblarstwa.

 


Zobacz również
Inne treści z tej kategorii

Copyright (C) libro-meble.pl Realizacja: Agraf
Wyjście
Wybierz język
Wyjście
Przewiń na górę
X
- Enter Your Location -
- or -