Wyszukaj na stronie Zaloguj się Polski

Sofa Forma

Strona główna » Meble » Sofy » Sofy trzyosobowe » Sofa Forma
Sofa Forma

Cena detaliczna od 6499 zł.

Cena ostateczna zależy od wyboru tkaniny. O szczegóły pytaj w punktach handlowych.

Kolekcja

Kolekcja Tabou

Wymiary:

  • Długość: 268
  • Głębokość: 140
  • Wysokość: 102
  • Powierzchnia spania: 220 X 124

Funkcje:

Opis:

Sofa Forma to nietuzinkowa odsłona nowoczesnej sofy do salonu. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji sofa Forma nie tylko sprawia wrażenie puchatej, ale rzeczywiście taka jest. Wygodne poduchy oraz zagłówki gwarantują przyjemny wypoczynek. Mebel ten ma funkcje elektryczną na zasilanie sieciowe. Każde siedzenie jest wysuwane oddzielnie za pomocą przycisków które są w podłokietniku, czyli może być wysunięte jedno siedzisko lub dwa.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE MEBLA

Sofa Forma to wygodna sofa do salonu. Ciekawy design tego mebla sprawia, że bryła wydaje się niezwykle puchata i wygodna. Dzięki zastosowaniu sprężyn bonelowych, zamkniętych w kieszonkach rzeczywiście jest niezwykle wygodnym meblem. Jej zaoblone kształty sprawiają, że chcesz się wtulić w poduchy i odpocząć po ciężkim dniu pracy.

Sofa do salonu Forma posiada dwie poduszki zagłówkowe oraz cztery dodatkowe, małe poduszki, dzięki czemu każdy z użytkowników może indywidualnie dostosować pozycję podparcia podczas siedzenia. Po całym dniu pracy, kiedy chcesz się zrelaksować, ważne jest aby całe Twoje całe ciało było wygodnie ułożone. Duża liczba poduch sprawi, że możesz dowolnie je ułożyć, tak aby było Ci jak najwygodniej. W takiej pozycji wygodnie obejrzysz ciekawy film czy poczytasz interesującą książkę. Jeśli będziesz chciał się zdrzemnąć zawsze możesz rozłożyć sofę do spania.

ARANŻACJE WNĘTRZA

Sofa Forma to polecana przez nas propozycja dla osób, które dysponują średniej wielkości salonem. Na większej powierzchni sofa Forma będzie się prezentowała niebagatelnie i elegancko. Sofa Forma będzie się świetnie prezentować w welurowych i mięsistych tkaninach o stonowanych odcieniach. W przypadku sofy Forma możesz zastosować bogaty wybór tkanin i kolorów, zarówno z próbnika tkanin Libro jak i z ekskluzywnego próbnika tkanin Tabou.

UNIKALNE CECHY MEBLA

Rozkładana sofa Forma to mebel z gładkim siedziskiem i charakterystycznym przeszyciem na środku. Rozkładana sofa do salonu Forma posiada prostą powierzchnię spania, przeznaczoną dla dwóch osób. Gładka powierzchnia sprawia, że spanie na niej jest przyjemne i wygodne.

Sofa rozkładana do salonu Forma posiada sprężyny bonellowe, kieszeniowe, dzięki czemu mebel charakteryzuje się dużą wygodą i komfortem siedzenia.

KORZYŚCI I ZALETY

INSPIRACJE

Zobacz nasze aranżacje z sofą Forma.

Zobacz również

Inne produkty w naszej ofercie


Copyright (C) libro-meble.pl Realizacja: Agraf
Wyjście
Wybierz język
Wyjście
Przewiń na górę
X
- Enter Your Location -
- or -