Wyszukaj na stronie Zaloguj się Polski

Narożnik Modo

Strona główna » Meble » Narożniki » Narożnik Modo
Narożnik Modo

Cena detaliczna od 4549 zł.

Cena ostateczna zależy od wyboru tkaniny. O szczegóły pytaj w punktach handlowych.

Kolekcja

Kolekcja Libro

Wymiary:

  • Długość: 245
  • Głębokość: 163
  • Wysokość: 88/102
  • Powierzchnia spania: 212 X 142

Funkcje:

Opis:

Narożnik Modo to idealny  mebel dla osób poszukujących funkcjonalnych i nowoczesnych rozwiązań. Mebel prezentuje się dostojnie i elegancko, a  do tego jest bardzo komfortowy. Elegancka stylistyka, na którą składa się ciekawy dobór tkanin, podkreślona została ozdobnymi wciągnięciami na podłokietniku mebla oraz na poduchach oparciowych.

Poznaj funkcję

Narożnik Modo

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE MEBLA

Narożnik Modo, wyposażony w funkcję spania oraz pojemnik na pościel, to mebel do salonu o praktycznym i eleganckim charakterze. Osoby korzystające z mebli wypoczynkowych z funkcją spania doceniają ich funkcjonalność. W ciągu dnia narożnik służy jako miejsce do relaksu, a nocą spełnia funkcję wygodnego łóżka.

Mebel personalizowany, jakim jest narożnik Modo, pozwala na indywidualne dopasowanie jego wyglądu do gustu i potrzeb klienta. Przy składaniu zamówienia, można wybrać spośród różnych rodzajów tkanin oraz szerokiej gamy kolorystycznej, co pozwala na stworzenie ostatecznego wizerunku mebla według własnych preferencji. Narożnik osadzony na drewnianych nóżkach, z możliwością wyboru koloru.

ARANŻACJE WNĘTRZA

Narożnik Modo to wyjątkowy mebel wypoczynkowy, który doskonale sprawdzi się w salonie oraz kawalerce. W porównaniu ze zwykłymi sofami, mebel wypoczynkowy Modo oferuje więcej miejsca do wypoczynku, dzięki czemu można w pełni cieszyć się relaksem i komfortem.

UNIKALNE CECHY MEBLA

Narożnik o podwyższonym standardzie użytkowania, dzięki zastosowaniu podwójnego sprężynowania w siedzisku tzn. sprężyn bonellowych i falistych. W oparciu zastosowano piankę wysokoelastyczną HR.

W standardzie narożnik wyposażony jest w okucia podnoszące poduchy oparciowe. Opcją są wałki umożliwiające dodatkowe podparcie na wysokości kręgosłupa lędźwiowego, co podnosi wygodę użytkowania i korzystny wpływ na nasz wypoczynek.

Narożnik Modo został wyposażony w duży pojemnik na pościel, który może okazać się bardzo przydatny w przechowywaniu nie tylko kołder i poduszek, ale również innych przedmiotów, których nie jesteśmy w stanie pomieścić w szafie. Pojemnik umieszczony jest  w otomanie  narożnika, co dodatkowo zwiększa funkcjonalność mebla. Uzupełnieniem kolekcji jest fotel Modo.

KORZYŚCI I ZALETY

 

Zobacz również

Inne produkty w naszej ofercie


Copyright (C) libro-meble.pl Realizacja: Agraf
Wyjście
Wybierz język
Wyjście
Przewiń na górę
X
- Enter Your Location -
- or -