Wyszukaj na stronie Zaloguj się Polski

Narożnik Orinoko

Strona główna » Meble » Narożniki » Narożniki z funkcją spania » Narożnik Orinoko
Narożnik Orinoko
  • Narożnik Orinoko
  • Narożnik Orinoko
  • Narożnik Orinoko

Cena detaliczna od 3219 zł.

Cena ostateczna zależy od wyboru tkaniny. O szczegóły pytaj w punktach handlowych.

Kolekcja

Kolekcja Libro

Wymiary:

  • Długość: 240
  • Głębokość: 180
  • Wysokość: 92
  • Powierzchnia spania: 192 x 128

Funkcje:

Opis:

Narożnik Orinoko należy do grupy nowoczesnych i minimalistycznych narożników do salonu. Ciekawa bryła narożnika, umożliwia stworzenie przytulnej aranżacji do małego salonu. Dzięki komfortowej otomanie możesz odpocząć po południu w pozycji półleżącej, podczas oglądania telewizji. Wieczorną porą, po rozłożeniu narożnika dysponujesz wygodną powierzchnią spania dla dwóch osób. Narożnik Orinoko wyposażony jest też w pojemnik na pościel.

Poznaj funkcję

Narożnik Orinoko

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE MEBLA

Narożnik Orinoko to mebel z gładkim siedziskiem, bez przeszyć o subtelnym designie. Narożnik posiada funkcję spania z dodatkowym wspomaganiem rozkładania, dzięki czemu jego rozkładanie jest szybkie i przyjemne. Jeśli szukasz niewielkiego narożnika do salonu to zdecydowanie polecamy wybór tego mebla.

Mały narożnik do salonu posiada funkcjonalny pojemnik na pościel, dzięki czemu będziesz dysponować dodatkowym miejscem do przechowywania pościeli czy domowych tekstyliów. Narożnik, dzięki zastosowaniu sprężyn bonellowych, umożliwia wygodny, popołudniowy relaks.

ARANŻACJE WNĘTRZA

Narożniki do salonu Orinoko to świetna propozycja dla osób, które nie mają zbyt dużego pokoju do aranżacji. Jego niewielkie rozmiary umożliwiają zaprojektowanie przytulnego wnętrza, które będzie praktyczne i funkcjonalne. Narożnik Orinoko możesz ubrać w dowolną tkaninę, zarówno z próbnika tkanin Libro.

Narożnik Orinoko szczególnie dobrze prezentuje się w dobranej przez nas tkaninie w sześciu modnych odcieniach. Tkanina ta posiada miłe w dotyku, wypukłe paski, co dodaje uroku całej aranżacji.

UNIKALNE CECHY MEBLA

Mały narożnik do salonu Orinoko to mebel z wygodnym siedziskiem oraz pojemnikiem na pościel. Mebel posiada wspomaganie rozkładania, dzięki czemu wieczorne przygotowanie miejsca do spania nie sprawia najmniejszego problemu. Pojemnik na pościel może być też wykorzystany do przechowywania dodatkowej pościeli czy innych rzadziej używanych tekstyliów. Mebel posiada niewielkie nóżki oraz wygodne podłokietniki.

Narożnik Orinoko wyposażony jest w dwie duże poduchy oparciowe, które podczas rozkładania ściągamy na bok. Mebel posiada dwie dodatkowe, małe poduszki ozdobne, które można wykorzystać podczas leżenia jako jasiek pod głowę. Jeśli lubisz kolorowe meble, możesz wybrać różne kolory tkaniny siedziska i poduch.

KORZYŚCI I ZALETY

INSPIRACJE

Zobacz nasze aranżacje z narożnikiem modułowym Orinoko.

Zobacz również

Inne produkty w naszej ofercie


Copyright (C) libro-meble.pl Realizacja: Agraf
Wyjście
Wybierz język
Wyjście
Przewiń na górę
X
- Enter Your Location -
- or -