3. Przetestuj witrynę (opcjonalnie):
Wyszukaj na stronie Zaloguj się Polski

Narożnik Popus

Strona główna » Meble » Narożniki » Narożnik Popus
Narożnik Popus

Cena detaliczna od 7469 zł.

Cena ostateczna zależy od wyboru tkaniny. O szczegóły pytaj w punktach handlowych.

Kolekcja

Kolekcja Tabou

Wymiary:

  • Długość: 256/263
  • Głębokość: 192/199
  • Wysokość: 92/112
  • Powierzchnia spania: 206 x 136

Funkcje:

Opis:

Narożnik Popus łączy nowoczesne rozwiązania technologiczne z ponadczasową elegancją. Proste, geometryczne kształty przełamane są poziomymi liniami oddzielającymi poszczególne części mebla.

Poduszki oparciowe są podnoszone, dzięki temu zwiększamy wysokość oparcia i uzyskujemy wysoki komfort użytkowania. Kąt oparcia w meblu jest wyprofilowany w taki sposób, by dawać  możliwość łagodnego podparcia pleców.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE MEBLA

Narożnik Popus łączy nowoczesne rozwiązania technologiczne z ponadczasową elegancją. Proste, geometryczne kształty przełamane są poziomymi liniami oddzielającymi poszczególne części mebla.  Poduszki oparciowe są podnoszone, dzięki temu zwiększamy wysokość oparcia i uzyskujemy wysoki komfort użytkowania. Kąt oparcia w meblu jest wyprofilowany w taki sposób, by dawać  możliwość łagodnego podparcia pleców.

ARANŻACJE WNĘTRZA

Narożnik Popus doskonale wpasuje się w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza. Jego kolorystyka jest na tyle uniwersalna, że z pewnością odnajdzie się w niemal każdym pomieszczeniu. Narożnik Popus będzie idealnym dodatkiem do jasnych brył.

UNIKALNE CECHY MEBLA

Narożnik Popus posiada innowacyjny system podnoszonych oparć, co sprawia, że możemy dodatkowo zwiększyć przyjemność z wypoczynku. W meblu wbudowany jest panel z portem USB, dzięki czemu można korzystać z urządzeń elektronicznych wygodnie siedząc na meblu.

Mebel osadzony jest a wysokich metalowych nóżkach w kolorze czarnym.  Uzupełnieniem kolekcji jest fotel Popus z elektryczną funkcją relaks oraz wbudowanym portem USB. Mebel ma bardzo duże walory użytkowe dzięki zastosowaniu materiałów o wysokich parametrach (pianka HR)

KORZYŚCI I ZALETY

Zobacz również

Inne produkty w naszej ofercie


Copyright (C) libro-meble.pl Realizacja: Agraf
Wyjście
Wybierz język
Wyjście
Przewiń na górę
X
- Enter Your Location -
- or -